• تهران - احمدآباد مستوفی- سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
درباره نیکا کمپرسور
درباره نیکا کمپرسور

درباره شرکت ما

شرکت دانش بنیان نیکا کمپرسور در سال ۱۳۸۹ به منظور تولید قطعات و محصولات کلیدی مورد نیاز صنایع کشور، تاسیس شده و به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع قطعات کمپرسورها فعالیت داشته است. ایجاد خودکفایی در تولید قطعات پیچیده‏ی استراتژیک و ایفای نقش به عنوان شریک راهبردی صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد از جمله بزرگ‌ترین اهداف این شرکت می‏باشد.
سابقه مدیران و مهندسین این مجموعه در کارآفرینی، تولید و همکاری با صنایع از میانه دهه هفتاد آغازگشته و اکنون در سایه الطاف الهی، با سرمایه گذاری در تأمین مواد اولیه مورد نیاز، ماشین آلات مدرن و دقیق تولید و بهره‏گیری از سرمایه انسانی باتجربه و متخصص، این شرکت در جهت توسعه دانش فنی در طراحی مهندسی و تولید، گام برداشته است.
نیکا کمپرسور با تلاش در راستای رونق تولید، بومی سازی دانش طراحی و فنّاوری ساخت قطعات حساس، ایجاد اشتغال و همچنین جلوگیری از خروج ارز از کشور، زمینه ایجاد اعتماد و اطمینان در مدیران صنایع به توان مهندسی و تولید شرکت‌های داخلی را فراهم آورده است. در حال حاضر شرکت نیکا کمپرسور با تمرکز بر دستیابی و بکارگیری دانش روز از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان تولیدی سطح یک تایید شده و در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران فعالیت می نماید.

USAIran